مراحل انجام خرید و فروش اکانت توسط سل گیم

۱- در صورتی که خریدار و فروشنده ای بخواهند از سل گیم به عنوان واسط بین خود استفاده نمایند:

۱-۱- خریدار ابتدا هزینه اکانت مورد نظر را از طریق سیستم فروش آنلاین محافظت شده و یا انتقال وجه کارت به کارت به حساب سل گیم واریز مینماید. در هنگام پرداخت هزینه اکانت پنج درصد به عنوان کارمزد وبسایت به مبلغ اکانت اضافه میگردد که توسط خریدار پرداخت میگردد. پس از انتقال وجه توسط خریدار به حساب سل گیم و تایید بخش مالی، با فروشنده اکانت تماس حاصل میگردد تا نسبت به انتقال اکانت به سل گیم  اقدام نماید.

۱-۲-پس از بررسی اکانت توسط بخش پشتیبانی اکانت به خریدار منتقل میگررد. خریدار یک ساعت مهلت بررسی و تغییر اطلاعات امنیتی اکانت را دارا می باشد.

۲- پس از انجام مراحل فوق فروشنده میبایست دسترسی خود به اکانت را از تمامی دستکاه های دیگر قطع نماید، در غیر این صورت مبلغ اکانت پس از بیست و چهار ساعت مهلت امنیتی که تلگرام جهت حذف دسترسی ها اعمال نموده به حساب ایشان واریز میگردد تا خریدار امکان حذف دسترسی کامل فروشنده از اکانت را داشته باشد. پس از پایان این زمان فرم انتقال وجه به حساب فروشنده برای ایشان ارسال میگردد. در هنگام انتقال وجه اکانت به حساب فروشنده پنج درصد به عنوان کارمزد سایت از مبلغ اکانت کسر میگردد. پس از گذشت بیست و چهار ساعت مهلت قطع دسترسی سایر دستگاه های متصل به اکانت و تغییر اطلاعات امنیتی اکانت سل گیم هیچ گونه تعهد یا مسؤلیتی در قبال اکانت واگذار شده از سوی فروشنده به خریدار را ندارد.

۳- خریدار نمیتواند اکانت را تحویل بگیرد و در صورتی که اکانت تحویل گرفته شده حقیقی باشد از خرید انصراف دهد، لذا باید قبل از خرید تصمیم خود را بگیرد.

۴- خریداری که پول را به حساب سل گیم واریز کرده و اکانت را دریافت کرده است به هیچ عنوان نمیتواند اکانت را پس دهد یا اعلام کند از خرید پشیمان شده و یا بجای آن بخواهد اکانت دیگری بگیرد لذا در خرید خود دقت کنید.

۵- در صورتی که اکانت ثبت شده توسط فروشنده جعلی شناسایی شود آگهی او از سایت حذف و آی پی او برای فعالیت در سایت بلوکه و هیچ مبلغی بازگشت داده نخواهد شد.

۶- در صورتی که فروشنده از خریدار یا خریدار از فروشنده اطمینان کامل نداشته باشد، که خریدار پس از دریافت اکانت و تغییر پسورد اعلام کند پسورد داده شده واقعی نیست و یا فروشنده اطلاعات را ناقص تحویل خریدار دهد و یا خریدار اعلام انصراف کند فروشنده میبایست اطلاعات اکانت را به صورت کامل از طریق فرم مربوطه و یا پشتیبانی در تلگرام به سل گیم تحویل نماید تا ابتدا پشتیبانی اکانت و اطلاعات مربوطه را بررسی کند و تحویل اطلاعات به خریدار از طریق وبسایت انجام گردد.

۷- در صورتی که خریدار و فروشنده بخواهند از سایت به عنوان واسط بین خود استفاده نمایند فروشنده باید اکانت خود را پس از خرید کامل در اختیار خریدار قرار دهد به طور مثال اگر اکانت بر روی چند دستگاه همزمان وجود دارد میباست بعد از انتقال از تمامی دستکاه ها دسترسی خود را قطع نماید و یا در صورتی مه ورود دو مرحله ای برای اکانت فعال است پیش از انجام انتقال آن را غیر فعال نماید تا خریدار با میل خود آنها را تغییر و اکانت را به طور کامل در دست گیرد. در صورتی که فروشنده به هر دلیلی این مورد را نپذیرد سایت از وساطت بین خریدار و فروشنده خودداری و از خود رفع مسئولیت میکند و فروشنده و خریدار با یکدیگر به توافق خواهند رسید.

۸- ثبت اکانت توسط فروشنده و خرید اکانت توسط خریدار به معنى مطالعه و پذیرش کامل بندهاى مندرج در بخش قوانین میباشد.

۹- خریدار اکانت تلگرام میباست یک شماره خام (یعنی اکانت تلگرام با آن ساخته نشده و یا اگر ساخته شده از طریق سایت دیلیت اکانت انجام گردیده) داشته باشد.

۱۰- بعد از ثبت اکانت برای فروش چنانچه نیاز به تغییر مشخصات بود میتوانید از طریق فرم تغییر مشخصات و یا پشتیبانی در تلگرام تغییرات لازم را اعلام فرمایید تا در اولین فرصت اعمال شوند.

۱۱-ارسال اسکن کارت ملی برای خریدار در زمان خرید و فروشنده در زمان تسویه حساب الزامی میباشد.

۱۲- سل گیم پس از دوره های زمانی تعریف شده برای نشر هر آگهی اجازه حذف آگهی ها را خواهد داشت.

سل گیم به اطلاعات خصوصی اشخاصی که در سایت ثبت نام کرده اند و عنوان کاربر (خریدار و یا فروشنده) را دارند کاملاً متعهد است و از انتشار آن جلوگیری می کند. (کاربر به کسی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این وبسایت اقدام کند) این اطلاعات شامل : نام و نام خانوادگی – ایمیل – شماره تلفن همراه – شماره تلفن ثابت – آدرس – اسکن یا عکس واضح از کارت ملی میباشد.

نکات مهم

  1. حتما قبل از اقدام به خرید اکانت، از طریق پیامک یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۰۱۹۹۳۰۰۹ و آیدی تلگرام جهت اطمینان از موجود بودن اکانت اقدام نمایید.
  2. جهت ثبت آگهی فروش اکانت و قیمت گذاری فقط از آیدی تلگرام پاسخگوی شما هستیم.
  3. فروشندگان اکانت در صورتی که آگهی اکانت آنها ثبت شد پاسخگوی تلفن خود در ساعات اداری باشند.
  4. لطفا قبل از هرگونه تماس و ارسال ایمیل بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید.
  5. سل گیم وظیفه دارد اکانت را کامل از فروشنده دریافت و به خریدار تحویل نماید و بعد از گذشت ۲۴ ساعت مهلت تست (که جهت بررسى و تغییر موارد امنیتی اکانت) در اختیار خریدار قرار میگیرد ,دیگر هیچگونه مسئولیت، تعهد و یا تضمینى در قبال اکانت و ایمیل واگذار شده از سوى فروشنده به خریدار را نداشته و خریدار شخصا مسئولیت کلیه عواقب احتمالى را بر عهده میگیرد.
  6. فروشنده موظف است كليه موارد امنيتى و محرمانه و شخصى مربوطه را در هنگام فروش مد نظر قرار دهد در غير اين صورت كليه عواقب احتمالى بر عهده ایشان است و سل گیم مسئوليتى در قبال آن ندارد.
  7. فروشنده بعد از فروش اكانت خود نميتواند از سل گیم انتظار برگشت دادن اکانت و ايميل را داشته باشد و قبل از فروش بايد كاملاً اين موارد را مد نظر قرار دهد و هرگونه درخواست باز پس گيرى اكانت يا اطلاعات داده شده بايد بين فروشنده و خريدار انجام شود و سل گیم در این خصوص هيچگونه تعهد يا مسئوليتى ندارد.